باغبانی برای آشپزخانه شما: در حال رشد برای مصرف

اگرچه باغبانی به طور عمده به عنوان یک سرگرمی در نظر گرفته می شود ، اما بسیاری از مردم از باغ خود به عنوان محلی برای رشد گیاهانی استفاده می کنند که دارای برگ ، گل ، ریشه و میوه هستند که می توانند به صورت خام یا پخته خورده شوند. چنین باغی به عنوان باغ آشپزخانه شناخته می شود.

باغ آشپزخانه یا باغ خوراکی اساساً به باغی اطلاق می شود که عمدتا از گیاهانی تشکیل شده است که برای خوردن در نظر گرفته شده اند. اگرچه یک باغ آشپزخانه می تواند چند گیاه تزئینی نیز در اینجا و آنجا داشته باشد ، اما قسمت بزرگی از باغ برای پرورش گیاهان خوراکی اختصاص یافته است.

امروزه افراد بیشتری به دلیل مزایای بیشماری که دارند ، در حال پرورش باغ آشپزخانه هستند. اول از همه ، داشتن یک باغ با گیاهان خوراکی راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه های ماهیانه شما است زیرا شما می توانید میوه ها و نگهداری گیاه بابا آدم سبزیجاتی را پرورش دهید که می توانید برای مصرف غذای روزانه خود استفاده کنید. به جای خرید سبزیجات ، گیاهان ، سبزیجات و میوه های خود در بازار ، می توانید به باغ خود بروید ، آنچه را که نیاز دارید انتخاب کنید و آن را بپزید یا آن را تازه بخورید. داشتن یک باغ آشپزخانه همچنین به شما امکان می دهد غذاهای سالم تری بخورید زیرا شما می توانید نوع کود مورد استفاده خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر ترجیح می دهید از کودهای آلی یا طبیعی استفاده کنید ، به این معنی است که شما و خانواده خود از میوه ها و سبزیجات ارگانیک استفاده می کنید. جدا از اینها ، نگهداری از باغ آشپزخانه در حیاط خانه خود راهی آرامش بخش برای گذراندن تعطیلات آخر هفته خود ، چه در تنهایی و چه در کنار خانواده است.

اگر به دنبال راه اندازی باغ آشپزخانه خود هستید ، در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند به شما در شروع کار کمک کند.

1. اول از همه ، شما باید ایده هایی را در مورد چگونگی ایجاد یا سازماندهی مجدد باغ آشپزخانه خود جمع کنید. برای سهولت کار ، می توانید برخی از وب سایت های باغبانی را جستجو کنید یا مجلات باغبانی را مرور کنید. اینها ایده ها و نکات مفیدی را ارائه می دهند که می توانند به شما کمک کنند. هنگامی که آنها را مرور می کنید ، ایده هایی را که بیشتر به آنها علاقه دارید و گیاهان و گیاهانی را که می خواهید در باغ شما باشند فهرست کنید و سپس از آنها استفاده کنید تا طرحی ارائه دهد که به عنوان راهنمای کلی شما باشد.

2. همانطور که برنامه ریزی را انجام می دهید ، توصیه می شود بیش از آنچه از عهده شما بر می آید مقاومت کنید ، به خصوص اگر بخواهید خودتان در باغ خود کار کنید ، بدون هیچ گونه کمک حرفه ای. به عنوان مثال ، اگر در مجلات و وب سایت ها با باغ های دیدنی و باشکوهی روبرو شوید ، بهتر است ابتدا ارزیابی کنید که آیا کاری است که در واقع می توانید از پس آن برآیید و قبل از تلاش برای کپی کردن ، از پس آن برمی آیید. بسیاری از مبتدیانی که اشتباه می کنند باغ های پیچیده را بدون اینکه ابتدا بودجه ، منابع و توانایی لازم برای انجام این کار را انتخاب کنند ، کپی می کنند ، در طولانی مدت بیش از حد تحت فشار قرار می گیرند و ناامید می شوند که این امر می تواند باعث اتلاف وقت ، هزینه و انرژی شود.